Азарт – невід'ємний супутник життя

Ми всі живемо у світі, де ризик став здоровим повсякденним явищем і давно нікого не бентежить. Ми ризикуємо навіть у таких банальних ситуаціях, як перехід дороги чи приготування їжі! При першому нас зіб'є машина, при другому - порветься газовий шланг у плиті, суп, що втік, заллє пальник, газ буде йти, а вас поруч не буде і намагаючись заново запалити пальник, ви викличете вибух. Якщо плита газова – може статися коротке замикання... І що? Чи не користуватися тепер цими приладами, як і сотнями інших? Перейти на багаття та дрова? Хоча вони по суті теж не безпечні.

Всюди ризик. І тільки ми можемо вибрати, чи просто проходити повз це чарівне і часом дуже щасливе хвилювання, або брати від нього все, що він може дати. І повірте, іноді в момент ви, завдяки спразі азарту, вмінню ризикувати, можете стати одним із найбагатших людей країни.

Що виправдовується, а що ні за ризиків?

Але навіть такий збіг за формулами теорії ймовірності як ризик має свої правила. Він, йдучи пліч-о-пліч з азартом, може дати все і забрати не менше! Вони відчувають вашу душу, а ось ви їх не завжди вловлюєте правильно. Тут треба чуття та вміння. Тут треба не боятися ризику, не захоплюватися азартом та розуміти всю ситуацію цілком.

Чим може виправдати себе ризик гри в ігровому закладі, ви можете дізнатися за посиланням www.casino.forum, до того ж ми хочемо розслабитися та відпочити. Ризикуємо малим, іноді трохи більшим, якщо граємо на бажання. Чим виправдовує себе ризик гри на гроші? Величезним зірваним кушем, який ми можемо отримати і величезною нервовою розрядкою, яку ми отримуємо під час гри? Так, мабуть, саме цим ми й виправдовуємо азартні ризики.

Проте ніколи ризик не виправдає безчесних вчинків! Крім того, що ви втратите репутацію, ви будете покарані вашим же азартом і жадібністю, що виникла в вас. Ось воістину річ, яка відштовхне від вас удачу та просте людське щастя.

Чи може кожен перейти на джерело доходів від азартних ігор?

Хочеться зривати величезні джек-поти? Стати за один вечір мільйонером і зробити так, що весь світ біля твоїх ніг завдяки удачі – мрія (нехай і глибоко захована) кожної людини. Але цього досягають одиниці. По суті це один випадок на сотню тисяч. Чому так?

Для всього, навіть для правильного ризику та успіху треба працювати. Азартні ігри – така сама робота, як і інші. Тільки із підвищеними ризиками. Щось типу роботи шахтаря, але там ви ризикуєте життям під землею, а тут станом за зеленим сукном. І чи зможете ви вловити момент, коли «чи все, чи нічого»?

Після довгого годинника, проведеного за грою – зможете. Безперечно, є люди з талантом перемагати у таких ситуаціях. Але є й ті, хто давно має багатомільйонні рахунки в банках, довівши себе до досконалості низкою невдач та перемог. Який шлях ваш – залежить від ваших особистих якостей та завзятості. Ці характеристики точно скажуть вам, чи варто сідати за ігровий стіл.

У будь-якому випадку, грати можна і просто для розваги, адже не обов'язково робити гру джерелом доходів, хоча вона має всі причини такої стати.

Користь азарту для здоров'я

Які щасливі люди іноді виходять з ігрових закладів! Очі світяться, хода швидка й упевнена... Начебто підняли величезну суму. Але ні, часто такими веселими виходять і ті, що програли. Адже, навіть програвши свій шанс, ви матимете в душі море позитиву від гострих відчуттів гри. Ваші нерви вилікувалися, як атрофований м'яз, тобто, під час гри перенапружилися в дещо іншому ракурсі, відвівши вас таким чином від дещо похмурого повсякденного світу.

Грати корисно та приємно. Навіть не отримуючи величезних виграшів і граючи по дрібниці ви, безсумнівно, відпочинете розумом та душею!

18de994c

Еще статьи